Ładowarka Samochodowa USB-C PD 42W, USB QC 3.0
- Moc: 42
- Pasuje do:
Przykładowe urządzenia obsługujące Power Delivery: Dell XPS 13, Google Pixel, Google Pixel 2, iPhone 11 / XS / X, iPad Pro, MacBook 12, Nintendo Switch, Samsung Galaxy S10 / S10+ i wiele innych
- Złącza: 1 x USB 3.0
- Pełna specyfikacja
Ładowarka samochodowa Green Cell USB-C Power Delivery + USB Quick Charge 3.0
Jedna ładowarka do zadań specjalnych. Dzięki temu urządzeniu będziesz w stanie naładować wszystkie urządzenia mobilne i to nawet do 5 razy szybciej. Teraz ładowanie w samochodzie laptopa, telefonu, tebletu, konsoli oraz wielu innych urządzeń jest możliwe. Ładowarka Green Cell wyposażona jest w funkcję Power Delivery oraz Quick Charge 3.0 co sprawia, że sprzęt w warunkach polowych ładuje się wyjątkowo szybko. Naładujesz nią np. Dell XPS 13, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS , iPhone XS Max, Samsung S8, LG G5, iPad Pro, czy Nintendo Switch i to dużo szybciej niż innymi ładowarkami.
Qualcomm Quick Charge 3.0
Ładowarka Green Cell poza portem USB-C PD wyposażona jest również w standardowy port USB, którego atutem jest obsługiwanie Quick Charge 3.0. Obydwa porty pozwalają na znacznie szybsze naładowanie podłączonych urządzeń. Przykładowe urządzenia z Quick Charge 3.0: LG G5, LG G6, Sony Xperia XZ, Xiaomi Mi 5, Xiaomi Mi 5S, Xiaomi Mi 6 i wiele innych. Ładowarka naładuje szybciej też telefony z Quick Charge 2.0, np: Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S7, sony Xperia Z3, Sony Xperia Z4, Xiaomi Mi 4 i wiele innych.
| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 70 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Green Cell |
|---|---|
| Moc | 42 |
| Pasuje do | Przykładowe urządzenia obsługujące Power Delivery: Dell XPS 13, Google Pixel, Google Pixel 2, iPhone 11 / XS / X, iPad Pro, MacBook 12, Nintendo Switch, Samsung Galaxy S10 / S10+ i wiele innych |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Rodzaj | Samochodowa |
| Wymiary | 6.8 x 3.8 x 2.8 cm |
| Waga | 30 |
| Napięcie wyjściowe | 12 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |