ładowarki
Ładowarka PowerPort PD+2 1w USB-A
- Moc: 35
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
107,42 zł / szt
132,13 zł brutto
Ładowarka PowerPort PD+2 1w USB-A
Wskaźnik LED, ładuje jednocześnie maksymalnie 2 urządzenia, MultiProtect, GaN Technology
- Technologia Szybkiego Ładowania Anker PowerIQ, Power Delivery
- Moc wyjściowa 35 wat,
- Przeznaczona dla tabletów, telefonów komórkowych
Liczba złącz wejściowych 1 szt.
- Złącza wejściowe: europlug CEE 7/16
Rodzaje złącz wyjściowych:
- USB Typ A 4-pin - 15 W
- USB-C 24 pin - 20 W
Napięcie wejściowe AC 100-240 V (50 - 60 Hz)
Napięcie wyjściowe DC: 5 / 9 / 12 V
- Maksymalne natężenie prądu wyjściowego 3 A
Specyfikacja techniczna
| Producent | Anker |
|---|---|
| Moc | 35 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 62 x 29 x 63 mm (szer./głęb./wys.) |
| Waga | 102 |
| Napięcie wyjściowe | 12 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 215 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 130 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |