Ładowarka panelowa
- Pasuje do:
Inteligentna kamera zewnętrzna Yale SV-OC-1A-W
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Wymiary:
121 x 14 x 173 mm
- Pełna specyfikacja
Ładowarka solarna
Ładowarka solarna Yale to proste i łatwe w instalacji rozwiązanie, które umożliwia ładowanie inteligentnej kamery zewnętrznej Yale energią słoneczną. Dzięki mocy do 3W dostarczanej w bezpośrednim świetle słonecznym konieczność wyłączania i ładowania kamery będzie znacznie rzadsza.
- Pasuje do inteligentnej kamery zewnętrznej Yale SV-OC-1A-W
- Skieruj ładowarkę solarną w stronę słońca za pomocą regulowanego uchwytu montażowego
- Moc do 3W w bezpośrednim świetle słonecznym
- Odporna na warunki atmosferyczne
- Wbudowany kabel USB-C o długości 2 metrów
- Łatwe ładowanie energią słoneczną
Wykorzystaj energię słoneczną, aby z łatwością zasilać inteligentną kamerę zewnętrzną Yale, dzięki czemu nie musisz ładować jej ręcznie.
Moc do 3 W w bezpośrednim świetle słonecznym
Ładowarka solarna generuje moc do 3W pod wpływem bezpośredniego światła słonecznego.
Prosta instalacja
Instalacja to bułka z masłem. Użyj 2-metrowego kabla USB-C i regulowanego uchwytu montażowegoj, aby zainstalować panel słoneczny w dowolnym miejscu.
Optymalne nasłonecznienie i bezawaryjna praca - to takie proste.
Opcja zrównoważonego ładowania
Wykorzystaj moc słońca, aby naładować swoją kamerę zewnętrzną i przyczynić się do zrównoważonego świata. Ładowarka do paneli słonecznych to nie tylko bezpieczeństwo; to krok w kierunku bardziej ekologicznej przyszłości.
Współpracuje z inteligentną kamerą zewnętrzną Yale
Produkt ten, zaprojektowany do bezproblemowej współpracy z inteligentną kamerą zewnętrzną Yale, zapewnia większą łatwość obsługi, dzięki czemu nie trzeba wyjmować kamery ani ręcznie ładować akumulatorów.
Inteligentna kamera zewnętrzna Yale doskonale współpracuje również z innymi inteligentnymi produktami Yale, w tym z inteligentnym systemem alarmowym, inteligentnymi zamkami i wiodącymi asystentami głosowymi, takimi jak Amazon Alexa i Google Home. Można także podłączyć inne inteligentne produkty, takie jak inteligentne oświetlenie Philips Hue.
| Waga | 440 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 140 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | YALE HOME |
|---|---|
| Pasuje do | Inteligentna kamera zewnętrzna Yale SV-OC-1A-W |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 121 x 14 x 173 mm |
| Waga | 227 |
| Pozostałe parametry | Wbudowany kabel USB-C dostarcza do 3 W mocy do podłączonego urządzenia. |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |