ładowarki
Ładowarka MAXO USB-C 65W biała
- Moc: 65
- Rodzaj: Sieciowa
- Pasuje do:
- Zgodność: zakres napięcia laptopa 5 V - 20 V
- Zgodne typy urządzeń: laptop, smartfon, tablet z gniazdem USB C
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
63,06 zł / szt
77,56 zł brutto
Ładowarka Maxo USB-C o mocy 65 W
Dzięki tej wydajnej, kompaktowej ładowarce USB-C o mocy 65 W błyskawicznie naładujesz każde urządzenie ze złączem USB C, smartfona, laptopa lub tablet. Ciesz się pracą na biurku, sofie lub łóżku dzięki wyjątkowo długiemu 2-metrowemu kablowi USB-C, zapewniającemu swobodę i elastyczność podłączania w dowolnym miejscu.
- Zabezpieczenia przegrzanie, przeciążenie, nadmierny prąd
- Technologia ładowania USB-C PD 3.0 oraz PPS
| Waga | 198 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 130 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Moc | 65 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Pasuje do |
|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | Głębokość 87 x Szerokość 28 x Wysokość 56 [mm] |
| Waga | 104 |
| Akcesoria w zestawie | Biały przewód USB C do USB C o długości 2 m |
| Napięcie wyjściowe | 20 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |