ładowarki
Ładowarka MAXO GaN 65W USB-C Biała
- Moc: 65
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
71,42 zł / szt
87,85 zł brutto
Moc będzie z Tobą
Ładowarka Maxo 65W GaN USB-C zapewnia pełne naładowanie w każdej sytuacji. Ta kompaktowa ładowarka w zestawie z kablem o długości 2 m jest kompatybilna z każdym urządzeniem wyposażonym w złącze USB-C i pozwoli Ci błyskawicznie naładować swojego smartfona, tablet lub laptopa*. Oprócz tego jest ona wykonana w 50% z materiałów z recyklingu, aby ładowanie było jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska! *Zapoznaj się z danymi technicznymi laptopa, aby dowiedzieć się więcej o kompatybilności.
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 130 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Moc | 65 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 97 x 30 x 63 mm |
| Waga | 180 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie wyjściowe | 20 |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |