Ładowarka MAXO GaN 65W 2xUSB-C czarna
- Moc: 65
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 2 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Ładowarka MAXO GaN 65W 2x USB-C czarna
Maxo Ładowarka GaN 65 W z 2 portami USB-C
Kompaktowa i szybka ładowarka GaN 65 W z 2 portami USB-C dla jednoczesnego ładowania dwóch urządzeń.
Moc będzie z Tobą
Ładowarka Maxo 65W GaN 2-port USB-C zapewnia pełne naładowanie w każdej sytuacji. Ta kompaktowa ładowarka w zestawie z kablem o długości 2 m jest kompatybilna z każdym urządzeniem wyposażonym w złącze USB-C i pozwoli Ci błyskawicznie naładować wszystkie sprzęty. Oprócz tego jest ona wykonana w 50% z materiałów z recyklingu, aby ładowanie było jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska!
We dwójkę lepiej
Nie musisz wybierać, które z urządzeń naładować ta poręczna ładowarka ma dwa porty USB-C, co oznacza, że możesz naładować swój telefon lub tablet oraz laptopa jednocześnie. Wygodne ładowanie w kompaktowej formie!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Moc | 65 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 2 x USB (Type C) |
| Wymiary | 97 x 63 x 30 mm |
| Waga | 129 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie wyjściowe | 20 |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 130 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |