ładowarki
Ładowarka Maxo 100W 4 porty
- Moc: 100
- Rodzaj: Sieciowa
- Pasuje do:
Uniwersalna
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
187,43 zł / szt
230,54 zł brutto
Ładowarka Maxo 100W 4 porty
Ta ładowarka biurkowa o mocy 100 W z 4 gniazdami USB łatwo znajdzie miejsce na biurku, stole, czy sekretarzyku.
- Ekologiczny design; produkt wykonany w 50% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.
- Możliwość jednoczesnego zasilania do 4 urządzeń dzięki trzem gniazdom USB-C i jednemu gniazdu USB-A.
- Ciesz się szybkim ładowaniem o mocy 100 W z technologią Power Delivery (PD) Zastępuje wiele ładowarek sieciowych, dzięki czemu ogranicza plątaninę kabli i ułatwia ładowanie.
- Kabel zasilający o długości 1,2 metra daje całkowitą swobodę ustawienia ładowarki.
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 130 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Moc | 100 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Złącza | 3 x USB (Type C) |
| Wymiary | 25 x 275 x 85 mm |
| Waga | 343 |
| Pozostałe parametry | Napięcie wyjściowe: 5, 9, 12, 15, 20 V |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |