ładowarki
Ładowarka 90W HyperCharge Power Adapter(3-Port) EU
- Moc: 90
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 2 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
97,90 zł / szt
120,42 zł brutto
Szybkie ładowanie GaN o mocy 90 W
Każdy port USB-C zapewnia moc do 90 W, dzięki czemu możesz cieszyć się szybkim i wydajnym ładowaniem, niezależnie od wybranego portu.
Kompatybilność z wieloma protokołami
Obsługuje opatentowane przez Xiaomi, a także główne branżowe standardy szybkiego ładowania, takie jak PD (z PPS) i QC.
Rozdzielanie mocy przez 3 porty
Jednoczesne szybkie ładowanie przez dowolne dwa porty z mocą wyjściową do 67 W + 18 W lub 67 W (USB-C1) + 15 W (C2+A) przy użyciu wszystkich 3 portów do podłączenia urządzeń.
Liczne zabezpieczenia
Inteligentna kontrola temperatury i liczne zabezpieczenia dla większego bezpieczeństwa.
| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 80 x 60 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 90 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 2 x USB (Type C) |
| Wymiary | 55,5 x 74,8 x 30 mm |
| Waga | 132 |
| Pozostałe parametry | Temperatura pracy: -10°C-40°C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |