Ładowarka 312 (25W) czarna USB-C
- Moc: 25
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Szybkie ładowanie
Dzięki mocy ładowania 25 W i obsłudze szybkiego ładowania Samsung, ładowarka Anker 312 (25 W) może w pełni naładować S22, S21+ i S21 Ultra z dużą prędkością.
Gotowy do podróży
Zsuń brytyjską wtyczkę, aby odsłonić wtyczkę amerykańską, której można używać do ładowania urządzeń w wielu krajach na całym świecie.
Zaawansowana technologia
Nasza ekskluzywna technologia PowerIQ 3.0 wykrywa specyficzne wymagania dotyczące ładowania Twojego urządzenia, aby zapewnić optymalną prędkość ładowania.
Zgodność
To jest ładowarka USB-C. Będziesz potrzebować kabla USB-C do Lightning do ładowania urządzeń Lightning, kabla USB-C do USB-C do ładowania urządzeń USB-C, kabla magnetycznego USB-C do Apple Watch do ładowania zegarków Apple oraz kabla USB-C do Apple Watch Kabel magnetyczny C do Galaxy Watch do ładowania zegarków Galaxy (wszystkie kable sprzedawane osobno)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Anker |
|---|---|
| Moc | 25 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 45 × 29 × 58,3 mm |
| Waga | 90 |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 |
| Pasuje do |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 75 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |