ładowarki
Ładowarka 10W do Armor X12 Pro i Tab W10
- Moc: 10
- Rodzaj: Sieciowa
- Pasuje do:
Ładowarka Ulefone 10W do Armor X12 Pro i Tab W10
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 15 w magazynie
12,71 zł / szt
15,63 zł brutto
Ładowarka Ulefone 10W
- Napięcie 5V
- Pobór mocy : 10W
- Złącze 1 x USB-C
- Kolor : czarny
- Kompatybilność : Ulefone lub inne urządzenia z wejściem USB C
Optymalna moc dla smartfonów i akcesoriów
Ładowarka Ulefone 10W zapewnia stabilne i szybkie ładowanie urządzeń mobilnych w standardzie 5V/2A. To idealne rozwiązanie do codziennego użytku z telefonami, smartwatchami, słuchawkami bezprzewodowymi i innymi akcesoriami zasilanymi przez USB.
Niewielka, ale funkcjonalna
Kompaktowa konstrukcja sprawia, że ładowarka zmieści się w każdej torbie czy kieszeni. Jej uniwersalny wygląd pasuje do każdego otoczenia zarówno w domu, jak i w biurze czy podczas podróży.
| Waga | 47 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 50 x 125 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ULEFONE |
|---|---|
| Moc | 10 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Pasuje do | Ładowarka Ulefone 10W do Armor X12 Pro i Tab W10 |
| Złącza | 1 x USB |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |