Ładowarka 100W Charging Combo (Type-A)
- Moc: 100
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB
- Pełna specyfikacja
Xiaomi ładowarka 100 W (typ A)
Do 100 W mocy dzięki inteligentnemu szybkiemu ładowaniu dla maksymalnej ochrony urządzenia.
Wbudowany inteligentny chip automatycznie dostosowuje moc wyjściową do różnych urządzeń, zapewniając wydajne ładowanie.
Zestaw zawiera kabel o długości 100 cm.
Optymalne ładowanie z dołączonym oryginalnym kablem o długości 1 metra zapewnia idealną równowagę między wygodą użytkowania a mobilnością.
Technologia GaN zapewnia kompaktową, lekką i przenośną konstrukcję.
Technologia szybkiego ładowania GaN wykorzystuje półprzewodniki trzeciej generacji o wysokiej przewodności cieplnej i odporności na temperaturę, co pozwala uzyskać lekką i kompaktową ładowarkę przy jednoczesnej wysokiej efektywności konwersji energii.
Ultra niskie zużycie energii w trybie czuwania.
Dzięki autorskiej technologii ultra niskiego poboru mocy zużycie energii w trybie czuwania wynosi zaledwie
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 100 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 54.7 x 40.3 x 28 mm (bez wtyków) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie wyjściowe | 20 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 |
| Długość przewodu | 100 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 90 x 115 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |