tel. przewodowe
KX-TS500 Black przewodowy
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Wyświetlacz: Brak
- Identyfikacja numerów CLIP: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
61,04 zł / szt
75,08 zł brutto
| Waga | 623 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 220 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Panasonic |
|---|---|
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Wyświetlacz | Brak |
| Identyfikacja numerów CLIP | Nie |
| Funkcja Flash | Tak |
| Tryb głośnomówiący | Nie |
| Automatyczna sekretarka | Nie |
| Wybieranie połączeń | Impulsowe |
| Wymiary | 96 x 150 x 200 mm |
| Waga | 0.475 |
| Pozostałe parametry | - Możliwość montażu na ścianie |
| Funkcje specjalne | - Ponowne jednoprzyciskowe wybieranie ostatniego numeru |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |