torebki
Kuferek okrągły Girabrilla
- Nr katalogowy:
19138
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Na ramię
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
65,99 zł / szt
81,17 zł brutto
TOREBKA GIRABRILLA
Cekinowa torebeczka z delikatnym obszyciem materiałowym. Wykończona zdobieniami przy zapięciach, rączka z koralików, długi zdobiony przeplatany łańcuszek na ramię.
| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 180 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 19138 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Na ramię |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18,5 x 23 x 5,2 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |