zabawa w dom
Kuchnia Stitch
- Nr katalogowy:
7600311909
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
133,56 zł / szt
164,28 zł brutto
Smoby Kuchnia Stitch
Gotowanie staje się prawdziwą przygodą z mobilną kuchnią Stitch od Smoby!
Ta kompaktowa kuchnia do zabawy mieści się w poręcznej walizce i w zaledwie kilku prostych krokach może zostać przekształcona w w pełni wyposażoną kuchnię - bez użycia śrubek!
Wystarczy ją rozłożyć, przymocować nóżki i można rozpocząć gotowanie!
Dzięki radosnej, kolorowej stylistyce Disneya z postacią Stitcha - prawdopodobnie najsprytniejszego kosmicznego pupila - kuchnia zachęca małych fanów tej kultowej postaci do twórczej zabawy w odgrywanie ról.
W zestawie znajduje się wiele akcesoriów, w tym:
- Patelnia
- 3 akcesoria kuchenne
- Zastawa stołowa
- Szklanki i sztućce
- a także zintegrowany ekspres do kawy z 3 kapsułkami, dzięki którym dzieci mogą przygotowywać i serwować wymyślone potrawy.
Lekka i ergonomiczna kuchnia-walizka idealnie sprawdzi się w podróży - zapewniając świetną zabawę gdziekolwiek jesteście.
| Waga | 1520 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 430 x 360 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600311909 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Kuchnie |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Wymiary | 43 x 35 x 76 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |