Kuchnia ogrodowa
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600312004
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Kuchnia ogrodowa
Duża kuchnia ogrodowa z funkcją wody, grillem z płomieniami imitującymi ogień, frytkownicą oraz pokrywą do grilla. Kuchnia rośnie razem z dzieckiem + 6 cm. W zestawie 43 akcesoria, w tym hamburger i szaszłyk, w których można wymieniać składniki, kiełbaski, sztućce kuchenne, zapalniczka, szczypce oraz doniczki do posadzenia ziół.
Imponująca kuchnia ogrodowa z grillem i frytkownicą pozwoli dzieciom wcielić się w gospodarza barbeque, odgrywając role wzbogacają swoją pomysłowość i rozwijają bezcenne zdolności interpersonalne.
- Realna zabawa w grillowanie: płomieniami imitujące ogień i liczne akcesoria nadają autentyczności zabawie, grilluj hamburgery, kiełbaski czy szaszłyki bez poparzenia palców.
- Bogate wyposażenie: 43 akcesoria i powierzchnia grillowa typu plancha i ruszt grillowy, na którym po naciśnięciu przełącznika podskakują plastikowe płomienie, kiełbaski, sztućce kuchenne, zapalniczka, szczypce.
- Walory edukacyjne i manualne: dzieci po przygotowaniu i spożyciu posiłku mogą pozmywać naczynia, jest zlewozmywak z funkcją prawdziwej pompy wody w obiegu zamkniętym.
- Regulacja wysokości: kuchnia rośnie razem z dzieckiem + 6 cm
- Ćwiczenie manualne: w szaszłyku można wymieniać składniki, uroku dodają doniczki, w których można posadzić zioła
- Wymiary: 83 x 40 x wysokość 73-79 cm. Bezpieczny dla dzieci od 3 lat. Wyprodukowana we Francji.
SMOBY ZABAWKI Z TRADYCJĄ - od 1924 r. dostarcza wytrzymałe zabawki, które posłużą na lata, odpowiedzialnie wspierają zdrowy rozwój dzieci. Smoby to ceniona przez rodziców marka zabawek z Francji. Renoma tej marki została zbudowana na przestrzeganiu surowych standardów produkcji dla bezpieczeństwa zabawek, a szerokość oferty i różnorodność asortymentu potwierdza eksperckość Smoby. Słynie z trwałych i bezpiecznych domków dla dzieci, centrum zabaw ogrodowych, jeździków, kącików zabaw czy zabawek edukacyjnych dla niemowląt.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600312004 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Kuchnie |
| Wymiary | 83,5 x 40,3 x 73 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18,9 x 68,2 x 58,9 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 5500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 190 x 585 x 675 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |