ogrodowe
Kuchnia błotna Life
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600840208
- Obszar: Ogrodowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
251,15 zł / szt
308,91 zł brutto
Smoby Life Kuchnia błotna
- Pierwsza kuchnia do zabawy wodą i piaskiem
- 2 duże wyjmowane pojemniki z przykrywką, która może być również przedłużeniem blatu roboczego
- Duży pojemnik na wodę z kranikiem
- 11 akcesoriów w tym: sitko, koszyczek, narzędzia ogrodowe, akcesoria kuchenne
- 90% plastiku użytego do produkcji kuchni pochodzi z recyklingu
- Powłoka ANTI-UV chroniąca przed blaknięciem kolorów na słońcu
- Wyprodukowana we Francji
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600840208 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Inne |
| Wymiary | 99 x 36 x 72 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Beżowy |
| Waga | 4500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 540 x 755 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |