zabawa w dom
Kuchenka mikrofalowa Natalia
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA! Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Nr katalogowy:
121319
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
59,95 zł / szt
73,74 zł brutto
Kuchenka mikrofalowa Natalia
Funkcje:
- Dźwięk
- światło
- Panel dotykowy
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA! Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Nr katalogowy | 121319 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Tematyka | Drobne AGD |
| Marka | Natalia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28 x 18 x 17,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Miętowy |
| Waga | 930 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 180 x 280 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |