KUCHENKA INDUKCYJNA ST.MARIA
- Moc: 4000
- Regulacja temperatury: Tak
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Pełna specyfikacja
KUCHENKA INDUKCYJNA ST.MARIA
Nasza kuchenka indukcyjna jest wspaniałym rozwiązaniem zapewniającym oszczędność energii oraz czasu gotowania. Podgrzewa tylko podstawę naczynia do gotowania i tylko na obszarze gdzie znajduje się naczynie. Dzięki specjalnym funkcjom, można wybrać temperaturę i tryb gotowania naciskając tylko jeden przycisk.
- Automatyczne wykrywanie naczynia - urządzenie automatycznie przełączy się w tryb czuwania, gdy naczynie nie jest odpowiednie lub zostało odsunięte
- Powierzchnia do gotowania: średnica podstawy garnka 12-20 cm
- 8 poziomów temperatury przygotowywania potraw od 80 °C do 270 °C
- 8 poziomów mocy przygotowywania potraw od 200 W do 2000 W
- Wyświetlacz pokazuje temperaturę gotowania, moc zasilania, pobór mocy, czasomierz
- 4 specjalnie zaprojektowane funkcje przygotowywania potraw: smażenie / gotowanie / duszenie / podgrzewanie
- 3-godzinny czasomierz do gotowania i smażenia; 24-godzinny moduł programowania do duszenia i podgrzewania
| Waga | 4657 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 625 x 390 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 4000 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe | Nie dotyczy |
| Palnik / pole grzejne #1 (średnica) | 28 |
| Palnik / pole grzejne #2 (średnica) | 28 |
| Wymiary | 600 x 360 x 65 mm |
| Oznaczenia | |
| Budowa | indukcyjna |
| Kolor | czarny |
| Liczba palników / pól grzejnych | 2 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |