Książeczka Pucio. Co Robi Pucio?
- Nr katalogowy:
34691
- Płeć: Dziewczynki
- Marka: Pucio
- Pełna specyfikacja
Pucio. Co Robi Pucio?
Na kartach tej małej książeczki znajdziecie ulubionego bohatera dzieci w codziennych sytuacjach. Każda z nich to okazja do zapoznania się z najbardziej podstawowymi rzeczownikami i czasownikami. Korzystajcie z książki tak, jak pozwalają na to rozwój i potrzeby waszego malucha. Możecie posadzić sobie dziecko na kolanach, położyć na brzuszku i postawić książkę przed nim czy w końcu oglądać ją, leżąc razem na plecach na podłodze. Ważne, byście wskazywali palcem obiekty, powtarzali zastosowane słowa (także w życiu codziennym), wyraźnie intonowali i zabarwiali emocjonalnie swoje wypowiedzi.
Więcej wyrazów z podstawowego słownika dziecka znajdziecie w książce "Pucio mówi pierwsze słowa".
| Waga | 178 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 135 x 135 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nasza księgarnia |
|---|---|
| Nr katalogowy | 34691 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Pucio |
| Rodzaj | Dla najmłodszych |
| Liczba stron | 28 |
| Pozostałe parametry | Format: 13,5 x 13,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |