fotele biurowe
Krzesło komputerowe GXT714B RUYA niebieski
- Regulacja: Wysokość siedziska
- Wymiary:
75 x 71 x 134 cm
- Waga: 19
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
805,38 zł / szt
990,62 zł brutto
Podobnie jak dobry kolega z drużyny, Ruya wspiera Cię, niezależnie od tego, jak lubisz grać. Dzięki w pełni regulowanej wysokości, oparciu, podłokietnikom 3D i funkcji blokady pochylenia, to krzesło gwarantuje, że będziesz w idealnej pozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Regulacja | Wysokość siedziska |
| Wymiary | 75 x 71 x 134 cm |
| Waga | 19 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Fotel biurowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 22300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 290 x 650 x 830 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |