fotele biurowe
Krzesło biurowe ergonomiczne Onyx
- Obciążenie (maks.): 150
- Regulacja: Wysokość siedziska
- Wymiary:
62 x 50 x 115-127 cm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
494,53 zł / szt
608,27 zł brutto
Krzesło biurowe ergonomiczne Onyx
Ergonomiczny fotel biurowy pozwala cieszyć się wielogodzinną pracą.
- Ergonomiczne krzesło biurowe z regulacją wysokości
- Pełny obrót o 360°
- Regulacja podłokietników góra - dół
- Wytrzymały podnośnik gazowy umożliwiający łatwą regulację wysokości
- Oparcie regulowane w zakresie 90 i uchylne siedzisko z możliwością blokady
- Zawiera wyjmowane i regulowane poduszki dla wygody odcinka lędźwiowego i karku
- Mocna i solidna nylonowa rama podstawy oraz trwałe koła, które płynnie się toczą
- Wentylowane siatkowe siedzisko i przód
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 150 |
| Regulacja | Wysokość siedziska |
| Wymiary | 62 x 50 x 115-127 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Materiał | Siatka |
| Typ | Fotel biurowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 13880 kg |
|---|---|
| Wymiary | 310 x 650 x 680 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |