Krzesełko do karmienia 2w1 Malmo beżowy
- Nr katalogowy:
27454
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Krzesełka
- Pełna specyfikacja
Nowoczesne i stylowe krzesełko do karmienia dzieci 2w1 Malmo. Wykonane z najwyższej jakości materiałów łączy w sobie funkcjonalność oraz nowoczesny design. Krzesełko w wersji wysokiej przeznaczone dla niemowląt od 6 miesiąca życia do 36 miesięcy życia lub osiągnięcia wagi 15 kg, a w wersji niskiej krzesełko plus stoliczek dla dzieci od 3 do 6 roku życia lub osiągnięcia wagi 25 kg.
Malmo to idealne rozwiązanie dla rodziców dla których najważniejszy jest komfort i minimalizm. W tym krzesełku zastosowano przemyślane rozwiązania, łączy ono w sobie następujące funkcje:
- Wysokie krzesełko do karmienia dla dzieci od 6 miesiąca życia do 36 miesiąca życia
- Niskie krzesełko - pierwsze prawdziwe krzesełko dla dzieci od 2 roku życia.
- Niski zestaw stoliczek + krzesełko do karmienia bez dodatków i tapicerki od 3 do 6 roku życia.
Krzesełko można dopasować do wieku i wzrostu dziecka umożliwia to regulacja pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa. Dopasowanie odpowiedniej odległości zwiększa komfort oraz poziom bezpieczeństwa dziecka.
5-punktowe pasy bezpieczeństwa wyposażone w szerokie i miękkie osłonki na ramiona, zabezpieczają dziecko przed otarciami. Tapicerka krzesełka Malmo wykonana z ekoskóry jest odporna na zabrudzenia i łatwa w utrzymaniu czystości. Tacka posiada wgłębienie, które zapobiega zsunięciu się przedmiotów na niej umieszczonych.
Malmo posiada stabilną i lekką konstrukcję co umożliwia jego łatwe przestawianie. Nogi krzesełka posiadają gumowe stopki przeciw przesuwaniu się fotelika i chronią podłogę przed zarysowaniem. To krzesełko z pewnością przypadnie do gustu rodzicom. Możliwości zastosowania jakie łączy w sobie pozwala zaliczyć je do produktów z rodziny Grow Up.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Milly Mally |
|---|---|
| Nr katalogowy | 27454 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Krzesełka |
| Wymiary | Wysokie krzesełko:
|
| Waga | 6.5 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 46 x 32 x 51,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Drewno |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Drewno |
| Waga | 8000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 320 x 460 x 515 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |