Kosiarka bańki mydlane
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
011732
- Pełna specyfikacja
Kosiarka do Baniek Mydlanych dla Dzieci - Maszyna do Puszczania Baniek. Zamień zabawę na świeżym powietrzu w magiczne widowisko! Kosiarka do baniek mydlanych to wyjątkowa zabawka, która podczas pchania tworzy dziesiątki kolorowych baniek, unoszących się w powietrzu. Realistyczny wygląd kosiarki sprawia, że dziecko może naśladować dorosłych, a jednocześnie cieszyć się radosną i aktywną zabawą. Zalety produktu: automatyczne tworzenie baniek podczas jazdy; zachęca do ruchu i zabawy na świeżym powietrzu; płyn do baniek w zestawie; kolorowe bańki - efektowna zabawa dla dzieci; rozwija wyobraźnię i koordynację ruchową; idealny pomysł na prezent. To doskonały sposób na aktywną i radosną zabawę - setki baniek w kilka chwil!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 011732 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Maszynki |
| Wymiary | 48 x 47 x 19 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29 x 21 x 15,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny, Pomarańczowy |
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 205 x 280 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |