Kosa elektryczna BC3010
- Składany uchwyt: Nie
- Typ silnika: Elektryczny
- Moc silnika: 1400
- Pełna specyfikacja
Kosa elektryczna BC3010
Kosa elektryczna BC3010 marki BLAUPUNKT to urządzenie niezastąpione w pielęgnacji każdego ogrodu. Dzięki niej prace przebiegają szybko, a dzięki lekkiej konstrukcji (6 kg), także bez dużego obciążenia dla użytkownika, gwarantując komfort pracy. Ułatwia ona także dotarcie i wykoszenie trawy w trudno dostępnych miejscach.
Moc silnika wynosi 1400 W, co umożliwia szybkie i wygodne cięcie (prędkość to 11000 obrotów na minutę). Szerokość robocza kosy elektrycznej to 42 cm.
W porównaniu z kosiarką elektryczną, kosa elektryczna pozwala na pracę w trudno dostępnych miejscach oraz koszenie wysokich zarośli, co jest w zasadzie niemożliwe przy użyciu kosiarki. Dodatkowo, głowica żyłkowa z półautomatycznym wysuwem żyłki, umożliwia precyzyjne podkaszanie przy murach, krawężnikach lub pod krzewami. Znajdująca się w zestawie tarcza tnąca do koszenia chwastów lub grubszych zarośli, bez problemu poradzi sobie zaniedbanym ogrodem.
Przeniesienie napędu poprzez dzielony wał napędowy sprawia, że urządzenie jest trwałe i po rozmontowaniu wygodniejsze w transporcie oraz przechowywaniu. Kosa elektryczna jest także znacznie cichsza podczas pracy od jej spalinowej odpowiedniczki. Osłona z elastycznego plastiku znakomicie zaś niweluje drgania i jest odporna na uderzenia.
Obsługa kosy elektrycznej BC3010 jest bardzo prosta, a dzięki bardzo dobremu wyważeniu, nie sprawia problemów nawet tym osobom, które pierwszy raz używają tego typu sprzętu.
W zestawie z modelem BC3010 znajduje się głowica tnąca, metalowa tarcza tnąca, wygodny pasek do przewieszenia przez ramię, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Składany uchwyt | Nie |
| Typ silnika | Elektryczny |
| Moc silnika | 1400 |
| Szerokość koszenia | 420 |
| Rodzaj kosiarki | Żyłkowa |
| Pojemnik na odpady | Nie |
| System koszenia | Dwie żyłki |
| Wymiary | 186 x 42 x 28 cm |
| Waga | 6 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia |
| Waga | 7100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 258 x 1065 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |