pojazdy
Koparka 70 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
02047
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
69,12 zł / szt
85,02 zł brutto
- Super koparka firmy LENA w kolorze żółtoczarnym.
- Wykonana z wysokiej jakości plastiku, spełniającego normy Europejskie. Koparka może obracać się o 360 stopni na nieruchomej podstawie.
- Ma ruchome ramię z łyżką kopiącą.
- Maksymalne obciążenie wynosi 25 kg.
- Ta ciekawa i funkcjonalna zabawka na długość 70 cm.
| Waga | 2200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 280 x 344 x 698 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 02047 |
| Rodzaj | Koparki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 69,4 x 28 x 34,3 cm |
| Wysokość | 69.8 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 28 |
| Szerokość | 34.4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |