Gaming
Kontroler Thecxsticks Solus Atari USB Jo. Black INT
- Force feedback: Nie
- Wibracje: Nie
- D-pad: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,34 zł / szt
109,89 zł brutto
Kontroler Thecxsticks Solus Atari USB Jo. Black INT
Ten kontroler to doskonałe rozwiązanie dla miłośników gier i konsol. Dzięki możliwości podłączenia poprzez port USB 5V, zapewnia wygodę i stabilność podczas rozgrywki.
Mimo swojej prostoty, kontroler Thecxsticks Solus Atari USB Jo. Black INT oferuje wysoką jakość wykonania oraz niezawodność działania.
Kontroler jest kompatybilny z następującymi konsolami: ATARI 2600, ATARI 2600+, ATARI 7800.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Plaion |
|---|---|
| Force feedback | Nie |
| Wibracje | Nie |
| D-pad | Nie |
| Pedały steru | Nie |
| Hat-switch | Nie |
| Dźwignia przepustnicy | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | Inne |
| Kolor | czarny |
| Waga | 251 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 100 x 120 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |