Kontroler Ethernet Surge Protector ETH-SP-G2
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: -30 - 65 °C
- Wilgotność otoczenia: 10 - 90 % bez kondensacji
- Porty we/wy: 2 x 10/100/1000 Mbit/s
- Obsługiwana liczba urządzeń: 2
- Pełna specyfikacja
ETH-SP został zaprojektowany w celu ochrony dowolnego urządzenia Power-over-Ethernet (PoE) lub innego niż PoE o prędkości połączenia do 1 Gb / s.
Ochrona ESD dla zewnętrznych urządzeń PoE
Uszkadzające ataki wyładowań elektrostatycznych i udary są kierowane do ETH-SP i bezpiecznie rozładowywane do ziemi, dzięki czemu urządzenia sieciowe są chronione.
Dodatkowa ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi
Wszystkie urządzenia Ubiquiti airMAX są wyposażone we wbudowaną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi, dzięki czemu ETH-SP stanowi kolejną warstwę ochrony dla Twojej zewnętrznej, szybkiej sieci.
Instalacja Plug and Play
Podłącz kabel uziemienia i kabel Ethernet między urządzeniami sieciowymi.
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 60 x 95 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obsługiwana liczba urządzeń | 2 |
| Wymiary | 91 x 61 x 32.5 mm |
| Waga | 80 |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |