konsole
Konsola Playstation 5 Slim Chassis E
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Kontroler ruchu: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 208,37 zł / szt
2 716,30 zł brutto
Konsola Playstation 5 Console Slim Chassis E
PlayStation 5 Slim oferuje zupełnie nowy poziom możliwości w grach. Superszybki dysk SSD zapewnia ekspresowe ładowanie, a połączenie specjalnie zaprojektowanego procesora, układu graficznego oraz zintegrowanego systemu We/Wy definiuje na nowo granice tego, co może osiągnąć konsola PlayStation.
| Waga | 4757 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 430 x 360 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sony |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Kontroler ruchu | Nie |
| Wymiary | 358 x 216 x 92 mm |
| Waga | 3.2 |
| Pojemność dysku | 1 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Platforma | PlayStation 5 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |