konsole
Konsola Playstation 5 D Chassis
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: 1 x HDMI
- Kontroler ruchu: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 898,01 zł / szt
2 334,55 zł brutto
| Waga | 5000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 425 x 165 x 355 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sony |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Kontroler ruchu | Nie |
| Wymiary | 358 x 216 x 92 mm |
| Waga | 3.2 |
| Pojemność dysku | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Oznaczenia | |
| Platforma | PlayStation 5 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |