konsole
Konsola LCD 8500 1U Console USKitAF630A
- Klawiatura numeryczna: Tak
- Touchpad: Tak
- Kontrast statyczny: 700:1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
4 907,76 zł / szt
6 036,54 zł brutto
Zestaw LCD8500 1U Rackmount Console Kit łączy w sobie pełny 18,5-calowy monitor WXGA+ i klawiaturę z panelem dotykowym w formacie 1U z wystarczającą ilością miejsca do zamontowania za nim przełącznika HPE KVM. Beznarzędziowe szyny ułatwiają instalację.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hewlett Packard Enterprise |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Touchpad | Tak |
| Kontrast statyczny | 700:1 |
| Jasność | 187 |
| Wymiary | 4.23 x 43.61 x 43.3 cm |
| Waga | 5.2 |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Obudowa | Rack 1U |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 18.5'' |
| Rozdzielczość | 1600 x 1200 (UXGA) |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Waga | 10200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 197 x 620 x 580 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |