koncentratory USB
Koncentrator podróżny Pro 7in1 USB-C DA326
- Obsługiwane systemy operacyjne: iPadOS
- Liczba portów: 7
- Rodzaj: Pasywny
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
293,75 zł / szt
361,31 zł brutto
Koncentrator podróżny USB-C 7 w 1 Dell Pro - DA326
Ten zaprojektowany z myślą o nowoczesnych profesjonalistach koncentrator zapewnia szybkie ładowanie, uniwersalne złącza oraz bezkompromisową mobilność.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dell |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iPadOS |
| Liczba portów | 7 |
| Rodzaj | Pasywny |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Porty | 1 x DisplayPort Żeński |
| Wymiary |
|
| Waga | 93.5 |
| Długość przewodu | 24.8 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 173 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 90 x 40 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |