bujaki
Koń Na Biegunch Czerwony
- Nr katalogowy:
167000072
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Konie na biegunach
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
127,84 zł / szt
157,24 zł brutto
Konik/bujak o opływowych kształtach z wysokim oparciem, niskim siedzeniem i wygodnymi dla dziecka uchwytami do trzymania. Podczas bujania się, nóżki dziecka spoczywają na szerokiej płozie. Produkt spełnia wymogi bezpieczeństwa.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Nr katalogowy | 167000072 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Konie na biegunach |
| Wymiary | 86x29x43 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 2660 kg |
|---|---|
| Wymiary | 290 x 750 x 450 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |