akcesoria
Kołyska z baldachimem
- Nr katalogowy:
7600220391
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 21 w magazynie
95,76 zł / szt
117,78 zł brutto
Kołyska dla Lalki Smoby Baby Nurse
Kołyska dla lalek Smoby Baby Nurse z uroczym, materiałowym baldachimem to gwarancja słodkich snów! Pełni funkcję zarówno kołyski, jak i łóżeczka, delikatnie usypiając ulubioną lalkę. Materiałowy baldachim jest zdejmowany i nadaje się do prania, a wysokiej jakości plastik łatwo wyczyścić wilgotną ściereczką.
Kołyska Smoby Baby Nurse została wyprodukowana w fabryce Smoby we Francji i zawiera 62% materiałów pochodzących z recyklingu, stanowiąc świetny przykład zrównoważonej i odpowiedzialnej produkcji. Odpowiednia dla lalek do 42 cm.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600220391 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Baby Nurse |
| Rodzaj | Kołyski / Łóżeczka |
| Wymiary | 46.9 x 27.2 x 68.7 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 1540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 360 x 510 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |