Klocki Youngtimer Barkas B1000 Feuerwehr 151 elementów
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 151
- Nr katalogowy:
24594
- Pełna specyfikacja
Barkas B1000 to samochód dostawczy i mikrobus produkowany w latach 19611991 w byłej NRD. Jedyny samochód tej klasy produkowany w Niemczech Wschodnich. Samochody Barkas były eksploatowane głównie w NRD. Wersja Feuerwehr została przystosowana do potrzeb straży pożarnej.
Z zestawu klocków konstrukcyjnych COBI zawierającego aż 151 elementów wybudujesz samochód marki Barkas w wersji dla straży pożarnej. Model został wiernie odwzorowany w skali 1:35. W zestawie zrezygnowano całkowicie z naklejek. Klocki zostały pokryte wysokiej jakości nadrukami, które nie ścierają się nawet podczas intensywnej zabawy. Zestaw ma przemyślaną zwartą konstrukcję oraz ruchome koła.
Model z klocków konstrukcyjnych COBI będzie w pokoju dziecięcym nie tylko zabawką, ale również przyczyni się do zainteresowania historią motoryzacji. Z pewnością pomoże rozwinąć zdolności motoryczne dzieci oraz podniesie umiejętności konstrukcyjne. Dla dorosłych fanów klocków będzie to piękny model historycznego pojazdu oraz być może zaczątek przyszłej kolekcji.
- 151 wysokiej jakości elementów,
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją,
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci,
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych,
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury,
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach,
- Obracające się koła.
| Waga | 231 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 182 x 236 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 151 |
| Nr katalogowy | 24594 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23,5 x 5 x 18 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Seria | Youngtimer Collection |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |