Klocki T-34/76
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 101
- Nr katalogowy:
3088
- Pełna specyfikacja
T-34/76
T-34/76 to podstawowy czołg średni, będący trzonem radzieckich sił pancernych od 1941 roku. Z uwagi na swoją ogromną prostotę był bardzo łatwy w produkcji, użytkowaniu i naprawie. Charakteryzował się bardzo dobrym opancerzeniem, uzbrojeniem oraz mobilnością. Wielu historyków uznaje, że czołg T-34 walnie przyczynił się do zwycięstwa państw alianckich w II Wojnie Światowej.
Mini model z klocków konstrukcyjnych COBI został zaprojektowany w skali 1:72 i składa się ze 101 wysokiej jakości elementów. Po zbudowaniu czołg ma 9 cm długości. Pomimo kompaktowego rozmiaru model zachował wszystkie najważniejsze cechy swojego historycznego pierwowzoru! Na bokach wieży znajdują się nadruki z oznaczeniami Armii Polskiej na Wschodzie i numerem 102. Czołgiem można poruszać dzięki ruchomym kołom. Również wieża czołgu jest ruchoma i można nią obracać.
Model nadaje się w sam raz na dobry początek przygody z klockami konstrukcyjnymi COBI. T-34/76 to również ciekawy model i gadżet dla kolekcjonerów. Zajmuje niewiele miejsca i z łatwością znajdzie swoje miejsce na biurku w domu, w pracy czy też na regale z książkami.
Jeżeli jesteś zaawansowanym klockowym konstruktorem, to model dostarczy Ci bardzo ciekawych elementów. Wyraź swoją pasję poprzez klocki i buduj historię klocek po klocku!
- 101 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
| Waga | 101 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 170 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 101 |
| Nr katalogowy | 3088 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Wymiary | 9 x 4 x 3,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 5 x 14 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |