Klocki StuG III Ausf.F/8 & Flammpanzer
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 548
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Co wolisz zbudować? Najpopularniejsze niemieckie działo szturmowe StuG III czy straszliwy miotacz płomieni? To jest Twoja decyzja! My dostarczamy klocki i instrukcję budowy! Klockowy model StuG III i Flammpanzer zostały opracowane w pasującej do figurek skali 1:35 przy wykorzystaniu ponad 500 elementów. Model ma ok. 21 cm długości i kolorystykę nawiązującą do działań w okresie zimowym. W modelu znajduje się klapa serwisowa z klockowym silnikiem. Dzięki działającej trakcji gąsienicowej możesz poruszać modelem! W zestawie zastosowano wysokiej jakości trwałe nadruki. W komplecie znajduje się atrakcyjna figurka załoganta działa szturmowego, tabliczka z nazwą oraz klocki niezbędne do budowy wybranej wersji pojazdu! Zestaw zapewnia ekscytującą budowę i idealnie uzupełnia kolekcję drugowojennych pojazdów wydawanych w skali 1:35. To kolejny pokaz możliwości wysokiej jakości modelarstwa klockowego! Buduj historię, klocek po klocku!
- 548 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 35-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Zastosowano tylko trwałe nadruki bez użycia naklejek
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- 1 figurka
- Tabliczka z nazwą zestawu
- Dodatkowe klocki
- Skala 1:35
| Waga | 698 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 400 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 548 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 2286 |
| Rozmiar zestawu | Średni |
| Pozostałe parametry | Wymiary modelu: 2.5 x 8.4 x 9 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |