Klocki Sd.Kfz 10 Demag D7
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 283
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Sd.Kfz.10 DEMAG D7 to lekki, półgąsienicowy ciągnik artyleryjski produkowany w latach 1937-1945 na potrzeby armii niemieckiej. Model D7 został ostatecznie opracowany w 1939 roku. W zależności od wersji mógł przewozić 2 członków załogi i 6 pasażerów. Był to podstawowy ciągnik wykorzystywany w artylerii zmotoryzowanej. O popularności pojazdu świadczy skala produkcji sięgająca 17000 egzemplarzy.
Ciągnik artyleryjski Sd.Kfz.10 został zaprojektowany z dbałością o szczegóły w modelarskiej skali 1:35 przy wykorzystaniu 290 elementów. Zawiera ruchome elementy oraz wysokiej jakości, trwałe nadruki. Zestaw doskonale uzupełnia rozwijającą się kolekcję klockowych, historycznych pojazdów wydawanych w skali 1:35. Z pewnością znajdzie miejsce w Twojej kolekcji obok ciężarówek Blitz, samochodów Horch i innych niesamowitych pojazdów wydanych w tej samej serii i skali przez COBI. W zestawie znajduje się figurka żołnierza Afrika Korps. Na pojeździe znajdują się dodatkowe akcesoria takie jak nowy rodzaj skrzynki oraz szpadel i łom.
Budowa zestawu jest prosta. Intuicyjna instrukcja oparta na czytelnych ikonach pomoże Ci z łatwością przejść cały proces satysfakcjonującej budowy. Buduj historię, klocek po klocku i stwórz swoją własną kolekcję!
- 283 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Klocki spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- 1 minifigurka, żołnierz DAK
- Model pojazdu półgąsienicowego DEMAG D7
- Skala 1:35
- Tabliczka z nazwą
| Waga | 270 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 275 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 283 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | COBI-2273 |
| Rozmiar zestawu | Średni |
| Pozostałe parametry | Wymiary modelu: 145 x 65 x 60 mm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Seria | Historical Collection |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |