Klocki P-51D Mustang
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 152
- Nr katalogowy:
5860
- Pełna specyfikacja
P-51D Mustang
Prawdziwa legenda przestworzy, czyli amerykański myśliwiec Mustang P-51D został przez nas odwzorowany przy wykorzystaniu 150 klocków konstrukcyjnych COBI. Zdecydowaliśmy się na zupełnie nową skalę 1:48 dla drugowojennych myśliwców. Teraz bez problemu możesz zbudować obstawę dla swoich ogromnych bombowców COBI! W zestawie znajdziesz tylko wysokiej jakości nadruki nawiązujące do historycznego malowania samolotu. Licencyjny Mustang z klocków COBI to świetny kompaktowy model, który zapoczątkuje nie jedną kolekcję wśród pasjonatów lotnictwa i techniki wojskowej! To również model idealny na dobry początek przygody z polskimi klockami konstrukcyjnymi COBI!
North American P-51 Mustang to amerykański jednosilnikowy myśliwiec okresu drugiej wojny światowej. Był produkowany w zakładach North American Aviation w USA. Z powodzeniem wykorzystywany w siłach powietrznych USA i ich sojuszników podczas drugiej wojny światowej oraz w trakcie wojny koreańskiej. Bardzo udana konstrukcja z 1940 roku sprawiła, że samolot był nieustannie rozwijany aż do 1986 roku! W czasie 46 lat wyprodukowano ok. 15-16 tys. Mustangów. Obecnie wiele z tych maszyn znajduje się w rękach prywatnych. Do dzisiaj Mustangi są chętnie wykorzystywane w lotach pokazowych i zawodach sportowych.
- 150 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- Samolot w skali 1:48
| Waga | 222 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 180 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 152 |
| Nr katalogowy | 5860 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Wymiary | 20 x 23 x 9 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27,5 x 6 x 18 cm |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |