Klocki Northrop F-5A Freedom Fighter
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 352
- Nr katalogowy:
2425
- Pełna specyfikacja
Northrop F-5A Freedom Fighter
Northrop F-5A Freedom Fighter to lekki samolot myśliwski, który został opracowany w latach 60. XX wieku przez firmę Northrop Corporation. Samolot F-5A przeznaczony był głównie do atakowania celów naziemnych i w mniejszym stopniu powietrznych. Został wprowadzony do służby w 1964 roku. Jego główne cechy to zwrotność, prostota obsługi oraz stosunkowo niska cena eksploatacji. Samolot ten był użytkowany m.in. podczas konfliktu w Wietnamie.
Z 352 klocków konstrukcyjnych COBI wybudujesz amerykański odrzutowy samolot myśliwski w przepięknym malowaniu z Wietnamu. Licencyjny zestaw został zbudowany na podstawie planów samolotu F-5 Freedom Fighter przy zachowaniu najwyższej dbałością o klockowe detale. Samolot posiada ruchome lotki, uzbrojenie oraz odpinane podwozie. Kabina jest otwierana i można w niej umieścić uproszczoną figurkę pilota z kaskiem. W komplecie znajduje się klockowa podstawka ekspozycyjna oraz tabliczka zawierająca nazwę, skalę samolotu oraz flagę USA. Model w skali 1:48 uzupełnia kolekcję samolotów wydanych w ramach kolekcji Armed Forces! Zbuduj to!
- 352 wysokiej jakości elementy
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- 100% nadruków, żadnych naklejek
- Klockowa podstawka pod samolot
- Tabliczka z nazwą zestawu
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 352 |
| Nr katalogowy | 2425 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Średni |
| Wymiary | 29 x 17.5 x 8.5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 34.4 x 6 x 24 cm |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 440 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 240 x 345 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |