Klocki Mitsubishi A6M2 Zero
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych.
- Liczba elementów: 170
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Mitsubishi A6M2 "Zero"
Najbardziej znany japoński samolot myśliwski z okresu drugiej wojny światowej. Mitsubishi A6M2 nazywany potocznie Zero został zaprojektowany w 1940 roku. Zasłynął za sprawą niezwykłej zwrotności i świetnych osiągów. Był niezwykle groźną bronią Cesarskiej Marynarki Wojennej Japonii. Zero było uzbrojone w dwa karabiny maszynowe Typ 97 kalibru 7,7 mm i dwa karabiny maszynowe Typ 99 kalibru 20 mm. Samoloty Zero brały udział w tak ważnych wydarzeniach, jak atak na Pearl Harbor czy bitwa o Midway.
Ze 170 klocków konstrukcyjnych COBI wybudujesz historyczny japoński myśliwiec z okresu drugiej wojny światowej! Klockowy model zawiera wysokiej jakości nadruki oraz odpinane podwozie. Samolot ma 19 cm długości oraz 26 cm rozpiętości skrzydeł i idealnie pasuje do naszej rosnącej kolekcji historycznej! Mitsubishi A6M2 Zero to łatwy w budowie model, idealny na dobry początek przygody z klockami konstrukcyjnymi COBI. Jest to samolot, na który szczególną uwagę powinni zwrócić pasjonaci lotnictwa, techniki wojskowej oraz historii.
Buduj historię, klocek po klocku razem z COBI!
- 170 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- 100% nadruków, bez naklejek
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 180 x 275 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. |
| Liczba elementów | 170 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | COBI-5861 |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Wymiary | 19 x 26 x 9 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27,5 x 6 x 18 cm |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |