konstrukcyjne
Klocki magnetyczne basic 26 elementów
- Liczba elementów: 26
- Nr katalogowy:
005-30877
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
144,00 zł / szt
177,12 zł brutto
Klocki magnetyczne basic 26 elementów
MAGFORMERS BASIC 26 to klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi, które zawsze się przyciągają. Wystarczy zbliżyć do siebie ściankami dwa klocki, a one natychmiast ze sobą się połączą. Za pomocą klocków wzorowanych na kształt figur geometrycznych można zbudować wspaniałe trójwymiarowe budowle. W zabawie można korzystać z dołączonej do zestawu instrukcji lub innych przykładów zamieszczonych na stronie magformersworld.com lub własnej wyobraźni.
| Waga | 525 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 246 x 292 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Magformers |
|---|---|
| Liczba elementów | 26 |
| Nr katalogowy | 005-30877 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Magnetyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28,9 x 5,1 x 24,1 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | inne |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |