Klocki Icons 10338 Bumblebee
- Liczba elementów: 950
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10338
- Pełna specyfikacja
Bumblebee
Rozbudź na nowo swoją pasję do świata Transformersów dzięki zestawowi dla dorosłych LEGO Icons Transformers Bumblebee (10338). Stwórz niezwykle szczegółowy model kultowej figurki robota z lat osiemdziesiątych XX wieku, który zmienia się z trybu autobota w tryb pojazdu. Autobot jest wyposażony w ruchome kończyny, blaster jonowy i plecak odrzutowy. Dopełnieniem tej niezwykłej ozdoby jest płytka z informacjami o mocy robota.
Aplikacja LEGO Builder zawiera cyfrową wersję instrukcji budowania dołączonych do tego zestawu. Można w niej powiększać i obracać swój model w 3D, śledzić i zapisywać swoje postępy oraz odkrywać nowe zestawy.
Ten zestaw to wciągający projekt oraz świetny pomysł na prezent dla każdego miłośnika przedmiotów kolekcjonerskich związanych z Transformersami. Zrelaksuj się dzięki inspirującej ofercie zestawów LEGO, zaprojektowanych specjalnie dla dorosłych.
- Zestaw z figurką Transformersa dla dorosłych - kolekcjonerski zestaw LEGO Icons Transformers Bumblebee dla fanów filmów science fiction
- Zawartość pudełka - w środku jest wszystko, czego potrzeba do zbudowania figurki akcji Transformers Bumblebee z ruchomymi kończynami, blasterem jonowym i plecakiem odrzutowym, a także płytka z informacjami
- Model robota LEGO - replika Transformers Bumblebee zmienia się z autobota w pojazd
- Ustaw na półce w trybie pojazdu lub autobota LEGO - ustaw ruchome kończyny Bumblebee w określonej pozie lub przedstaw go w trakcie zmiany w pojazd, tworząc niesamowitą ozdobę do mieszkania lub miejsca pracy
- Transformers dla dorosłych - podaruj ten zestaw konstrukcyjny LEGO Icons Bumblebee jako prezent fanom Transformersów i miłośnikom filmów science-fiction
- Cyfrowe instrukcje budowania - aplikacja LEGO Builder zawiera cyfrową wersję instrukcji do zestawu LEGO Icons Transformers Bumblebee
- Wciągające projekty LEGO dla dorosłych - ten zestaw konstrukcyjny LEGO Icons należy do linii zaawansowanych zestawów z modelami dla dorosłych
- Wymiary - ten 950-elementowy zestaw zawiera autobota do zbudowania, który ma 25 cm wysokości, a w trybie pojazdu ma 8 cm wysokości, 22 cm długości i 11 cm szerokości
| Waga | 1070 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 260 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LEGO |
|---|---|
| Liczba elementów | 950 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10338 |
| Rozmiar zestawu | Duży |
| Marka | Transformers |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 38.2 x 26.2 x 9.4 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Seria | Icons |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |