Klocki H.M.C M8 Scott
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 525
- Nr katalogowy:
2279
- Pełna specyfikacja
H.M.C M8 Scott
M8 Scott to haubica samobieżna konstrukcji amerykańskiej z okresu II wojny światowej bazująca na podwoziu czołgu lekkiego Stuart. Niekiedy używano nazwy M8 General Scott. Pojazd był uzbrojony w haubicę 75 mm umieszczoną w otwartej wieży. Spawany pancerz miał zapewniać ochronę załodze. Od września 1942 roku do stycznia 1944 roku powstało około 1778 pojazdów tego typu.
Model COBI został opracowany w skali 1:35 pasującej do figurek i składa się z 525 klocków konstrukcyjnych. Funkcjonalności modelu to: dostęp do klockowej atrapy silnika, obracająca się wieża, ruchome działo i działająca trakcja gąsienicowa.
Wszystkie elementy graficzne to wysokiej jakości nadruki. Figurka przedstawia amerykańskiego żołnierza w randze kapitana. Do zestawu dołączona jest tabliczka z nadrukowaną nazwą zestawu. Nasza kolekcja w skali 1:35 nie może się obyć bez tego zestawu! Zbuduj historię, klocek po klocku!
- 525 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 35-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Zastosowano tylko trwałe nadruki bez użycia naklejek
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- Dodatkowy klocek z nazwą modelu
- Figurka - amerykański żołnierz w stopniu kapitana
| Waga | 512 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 400 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 525 |
| Nr katalogowy | 2279 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Średni |
| Wymiary | 13.5 x 7.5 x 9 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 40 x 6 x 28 cm |
| Akcesoria w zestawie | Figurka |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |