Klocki Historical Collection Sd.Kfz. 234/3 Stummel
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 438
- Nr katalogowy:
2288
- Pełna specyfikacja
Sd.Kfz. 234/3 Stummel
Klockowy model niemieckiego ciężkiego samochodu opancerzonego Sd.Kfz 234/3 STUMMEL zaprojektowaliśmy w skali 1:35 przy wykorzystaniu 438 elementów. Po zbudowaniu Stummel ma 18 cm długości i rozmiarem pasuje zarówno do figurek, jak i innych pojazdów wydawanych przez nas w tej skali. Pojazd zachwyca bardzo zgrabną konstrukcją, kamuflażem oraz nadrukami, które czynią z niego bardzo ważną pozycję w Kolekcji Historycznej COBI. Nie ma tutaj naklejek, zastosowaliśmy tylko trwałe nadruki. Pojazd posiada ruchome elementy takie jak koła i działo. W komplecie znajdują się dwie figurki przedstawiające członka załogi samochodu pancernego oraz niemieckiego żołnierza z nadrukami na plecach. Całość zestawu uzupełnia tabliczka z nazwą pojazdu.
Zestaw to pozycja obowiązkowa nie tylko dla młodych pasjonatów historii a przede wszystkim dorosłych kolekcjonerów i fanów techniki wojskowej. Buduj historię, klocek po klocku!
Sd. Kfz. 234/3 Stummel to niemiecki opancerzony pojazd kołowy używany podczas II wojny światowej. Był wyposażony w armatę 75 mm z zapasem 50 pocisków, co czyniło go skutecznym w walce z innymi pojazdami pancernymi i lekko opancerzonymi celami. Samochód posiadał silnik wysokoprężny typu Tatra 103 i rozwijał znaczną prędkość maksymalną rzędu nawet 90 km/h. W terenie radził sobie niemal tak dobrze, jak pojazdy gąsienicowe. Ten pojazd wsparcia piechoty wyprodukowano w niewielkiej ilości wynoszącej około 88 sztuk.
- 438 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- 100% nadruków, bez naklejek
- 2 figurki
- Historyczne nadruki!
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- Tabliczka z nazwą
| Waga | 550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 280 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 438 |
| Nr katalogowy | 2288 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Średni |
| Wymiary | 18 x 7.5 x 9 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 40 x 6 x 28 cm |
| Akcesoria w zestawie | 2 figurki |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |