plastikowe
Klocki 72 elementów Trabant 601
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 72
- Nr katalogowy:
24539
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
39,90 zł / szt
49,08 zł brutto
Trabant 601
Kultowy i szalenie popularny samochód pochodzący z Niemieckiej Republiki Demokratycznej. Jego opływowe kształty budziły kiedyś zachwyt i zazdrość. Czteroosobowy Trabant 601 był w stanie rozpędzić się do zawrotnej prędkości 100 km/h.
Model w skali 1:35 złożony w 100% z klocków COBI bardzo wiernie oddaje opływowe kształty oryginalnego Trabanta 601 i pozwala na drobne modyfikacje i przeróbki. Znakomicie nadaje się na półkę kolekcjonera jak i do zabawy.
- 72 wysokiej jakości elementy
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- Klocek z nadrukowanym modelem i nazwą auta
| Waga | 121 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 170 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 72 |
| Nr katalogowy | 24539 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Wymiary | 10 x 5 x 4 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 4.5 x 14 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Seria | Youngtimer Collection |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |