Klocki 10,5 cm leFH 18
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 132
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
10,5 cm leFH 18
Zestaw startowy, dzięki któremu poznasz i pokochasz Historical Collection od COBI!
W pudełku znajdziesz wszystko, co potrzebujesz do budowania historii klocek po klocku.
Haubica kalibru 105 mm była standardowym wyposażeniem jednostek niemieckiej artylerii polowej podczas II wojny światowej. Była również używana w pojeździe Wespe. Haubica weszła do służby w 1935 roku i była przystosowana do trakcji konnej. Pomimo powstania nowocześniejszych konstrukcji na przełomie lat 30. i 40. pozostała w ciągłym użyciu do końca drugiej wojny światowej.
Model haubicy został opracowany w skali 1:35 pasującej do reszty Kolekcji Historycznej COBI.
Posiada ruchomą lufę i łoże na kołach z rozstawnymi ogonami. Do zestawu dołączona jest figurka niemieckiego artylerzysty uzbrojonego dodatkowo w pistolet P08 Parabellum. W komplecie znajduje się tabliczka z nazwą modelu. Zestaw uzupełnia kolekcję z okresu drugiej wojny światowej przeznaczoną dla pasjonatów historii, techniki wojskowej oraz entuzjastów najwyższej jakości modelarstwa klockowego!
- 132 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Model haubicy w skali 1:35
- Figurka
- Klocek z nazwą zestawu
- PAD PRINTED, tylko nadruki
| Waga | 156 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 230 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 132 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 2292 |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Wymiary | 16 x 7,5 cm |
| Pozostałe parametry | Skala: 1:35 |
| Akcesoria w zestawie | Figurka |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |