Klimatyzator przenośny EXP34U339HW
- Poziom hałasu: 64
- Czynnik chłodniczy: R290
- Pobór mocy: 3.4
- Pełna specyfikacja
Klimatyzator przenośny Comfort 600 BTU 12000
Prosty, codzienny komfort połączony z technologią
Klimatyzator Comfort 600 tworzy w domu przyjemną atmosferę przez cały rok przy najniższym poziomie hałasu. Optymalizuj ustawienia za pomocą nowej aplikacji Electrolux i łatwego w montażu zestawu do okien.
Łatwy w montażu z zestawem do okien, łatwy w obsłudze dzięki aplikacji
Łatwy montaż z naszym zestawem do okien, aby uzyskać pełną wydajność chłodzenia w lecie. Ustaw pożądaną temperaturę, zdalnie wybierz swój ulubiony tryb poprzez aplikację Electrolux.
Zoptymalizowane zużycie energii
Nasz przenośny klimatyzator oferuje najlepsze energooszczędne chłodzenie. Nasz zestaw do okien
Premium* może zaoszczędzić do 28% więcej energii dzięki mniejszej infiltracji.
*Zestaw do okien Premium sprzedawany oddzielnie.
Chłodne powietrze, cichy komfort.
Poczuj silny przepływ chłodnego powietrza w spokojnym i cichym komforcie dzięki niskiemu poziomowi hałasu 64 dB(A).
Uzyskaj szybko uczucie komfortu
Szybko poczuj chłód i komfort. Stosując zestaw do okien Premium, możesz schłodzić się do 60% szybciej.
*Zestaw do okien Premium sprzedawany oddzielnie.
Zrównoważone rozwiązanie zmniejsza wpływ na klimat
Bardziej zrównoważone rozwiązanie: Zastosowany czynnik chłodniczy to zrównoważony gaz R290, który zmniejsza potencjał globalnego ocieplenia (GWP) klimatyzatora przenośnego o 99,8% w porównaniu z klimatyzatorami przenośnymi na czynnik R410a.
- Niskie zużycie energii - etykieta energetyczna A+
- Zegar (24 h) umożliwia zaprogramowanie urządzenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika
- Funkcja usuwania wilgoci
- Tryb automatyczny: ustaw domyślną temperaturę chłodzenia pomieszczenia
Specyfikacja techniczna
| Producent | Electrolux |
|---|---|
| Poziom hałasu | 64 |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Pobór mocy | 3.4 |
| Wymiary | 705 x 472 x 383 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu zasilającego | 1.8 |
| Funkcje | Tryby pracy: Auto, High, Low, Med |
| Funkcje | Osuszanie |
| Klasa energetyczna | A |
| Timer | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 37500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 435 x 545 x 870 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |