Klimatyzator przenośny EXP26U338CW
- Poziom hałasu: 64
- Temperatura (min.): 16
- Temperatura (maks.): 32
- Pełna specyfikacja
Wejdź do środka, by zaczerpnąć świeżego powietrza
Idealne warunki otoczenia dzięki ChillFlex Pro. Odpoczynek i relaksacja w idealnej temperaturze. Chłodno i świeżo, gdy na zewnątrz panuje upał. Przenośny klimatyzator ChillFlex Pro, który wyróżnia się wyjątkowo atrakcyjnym, stylowym kształtem i zapewnia doskonałą wydajność przy niskim zużyciu energii.
Więcej świeżego powietrza
Relaks w absolutnym komforcie dzięki większej wydajności chłodzenia i mocniejszemu przepływowi powietrza w zależności od modelu
Efektywne chłodzenie
Przenośny klimatyzator o doskonałej wydajności chłodzenia przy minimalnym zużyciu energii.
Zrównoważone rozwiązanie
W klimatyzatorze zastosowano ekologiczny gaz propan R290, ograniczając współczynnik ocieplenia globalnego (GPW) o 99,8% w porównaniu z gazem R410a
- Tryb pracy nocnej
- Niskie zużycie energii - etykieta energetyczna A+
- Zegar (24 h) umożliwia zaprogramowanie urządzenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika
- Tryb pracy nocnej jest doskonały do ustawiania temperatury w sypialni
- Funkcja usuwania wilgoci
- Tryb automatyczny: ustaw domyślną temperaturę chłodzenia pomieszczenia
- Akcesoria w zestawie: pilot sterowania z baterią, instrukcja obsługi, wąż odprowadzający ciepłe powietrze, adaptery, wąż odprowadzający skropliny
Specyfikacja techniczna
| Producent | Electrolux |
|---|---|
| Poziom hałasu | 64 |
| Temperatura (min.) | 16 |
| Temperatura (maks.) | 32 |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Pobór mocy | 1 |
| Wymiary | 71 x 47.6 x 38.5 cm |
| Waga | 31.5 |
| Długość przewodu zasilającego | 1.8 |
| Funkcje | Chłodzenie |
| Tryb nocny | Tak |
| Klasa energetyczna | A |
| Timer | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 35500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 535 x 435 x 870 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |