Klawiatura Vigor GK71 Sonic Red US
- Model:
Vigor GK71 Sonic
- Podświetlana klawiatura: Tak
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Pełna specyfikacja
Lekka i liniowa MSI Sonic Red
Dzięki sile aktywacji 35 g i liniowemu wyczuciu przełączniki MSI Sonic Red zapewniają bezwysiłkową i natychmiastową reakcję, zapewniając najwyższy komfort gry.
MSI clearcaps
MSI ClearCaps charakteryzują się przezroczystą dwuwarstwową konstrukcją, która przepuszcza światło, zapewniając podświetlenie RGB dla każdego klawisza.
Inteligentna dwudotykowa regulacja głośności
Łatwo steruj multimediami w zasięgu ręki dzięki inteligentnemu dwudotykowemu pokrętłu głośności i dedykowanym klawiszom multimedialnym.
Podkładka pod nadgarstek z pianki z pamięcią kształtu
Dołączona ergonomiczna, wyściełana pianką z pamięcią kształtu podpórka pod nadgarstki może być umieszczona w dowolnym miejscu, zapewniając najwyższy komfort.
Prowadzenie kabli w kształcie X
Nasze czterokierunkowe prowadzenie kabli w kształcie litery X zapobiega rozciąganiu, ciągnięciu lub plątaniu się kabli peryferyjnych ze stołem.
Góra z aluminium lotniczego
Wykonana ze stopu aluminium lotniczego dla optymalnej trwałości i niezawodności.
RGB mystic light
Rozświetl pole bitwy milionami kolorów lub podejdź z ukrycia, gdy światła są wyłączone. Wybierz spośród wstępnie zdefiniowanych efektów lub zsynchronizuj oświetlenie z resztą konfiguracji RGB.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Model | Vigor GK71 Sonic |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary | 41 x 138 x 443 mm |
| Waga | 0.854 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1745 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 195 x 495 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |