klawiatury
Klawiatura Standardowa TK102 BLACK
- Model:
TK102
- Wymiary:
442 x 152 x 22 mm
1.5 m długości kabla
- Rodzaj: Standard
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
9,92 zł / szt
12,20 zł brutto
STANDARDOWA PRZEWODOWA KLAWIATURA PS/2 DO KOMPUTERÓW PC I MAC
Wygodna, miła w dotyku, wysokiej jakości klawiatura PS/2. Elegancki wygląd sprawia, że doskonale będzie komponowała się z innymi akcesoriami na biurku. Ergonomiczny kształt i bardzo dobra elastyczność klawiszy zapobiega zmęczeniu dłoni podczas pisania. Litery oraz symbole zostały nadrukowane w najnowszej technologii UV i są pokryte specjalną warstwą ochronną nadającą im wysoką odporność na ścieranie. Wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na elektryzowanie się. Zabezpieczona przed generowaniem interferencji elektromagnetycznych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Model | TK102 |
| Wymiary | 442 x 152 x 22 mm 1.5 m długości kabla |
| Rodzaj | Standard |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | PS/2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 455 kg |
|---|---|
| Wymiary | 460 x 160 x 30 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |